Čtete: Nejlepší herní reproduktory 2.1 do 3 tisíc 2018

Nejlepší herní reproduktory 2.1 do 3 tisíc 2018

Dnes si představíme nejlepší herní (ale i hudební) reproduktory 2.1, tedy dva satelity a subwoofer do ceny 3000Kč. Věřte nebo ne, ale i v této cenové hladině najdete příjemně hrající reproduktory, za které se nemusíte vůbec stydět, a za které vás vaši sousedi budou milovat. Pojďme se na ně povídat.

Disclaimer: Audiofilové prosím opusťte tento článek. Není určený vám, ale běžným konzumentům 🙂 .

A začneme hned u mých oblíbených.

Logitech Z-333

Na rovinu, tyto reproduktory jsou cenově velmi podceněné. Markeťák Logitechu musel mít hodně dobrý den, když těmto kouskům určoval cenu. Za současnou cenu silně pod 1300Kč dostanete luxusně vypadají sestavu, která velice dobře hraje. Svým designem zapadá přesně mezi Microsoft a Apple. Kvalitní zpracování, na tuto cenu neobvyklé dřevěné provedení, byť z lakované dřevotřísky. Dřevo vždy znělo a bude znít lépe. Tak to prostě je. Matná šedočerná barva působí drahým dojmem. Reproduktory jsou navíc mířeny přímo na uši, takže vám nic neunikne. Zvukově je tato sestava ten nejlepší možný kup, pokud máte omezený budget. Mají vyrovnané středy, znatelné výšky a mohutný bass, za který vás sousedi nezabijí, protože tato sestava se řadí mezi nejméně papírově výkonné – 40W RMS, 80W ve špičce. To nic nemění na tom, že zní nejlépe v cenové kategorii 2000Kč a její maximální hlasitost na tom není vůbec zle. Za nás každopádně vítěz v poměru cena – výkon. Nejnižší cena ze všech, nejkvalitnější provedení, zvukově hodně vysoko. Velice pěkný je také externí ovladač hlasitosti.

95%
Recenze

Creative Sound BlasterX Kratos S5

Pokud váš rozpočet je poblíž hranice 3 tisíc korun, tak tyto reproduktory jsou vůbec nejlepší kup ze všech. Hráče velmi potěší jejích vizáž. Dominantním prvkem jsou multibarevné RGB pásky na každém ze satelitů, které působí hodně elegantně. Lze je libovolně programovat a dokonce i animovat. Ideální zábava pro hračičky. Reproduktory Kratos S5 jsou zárukou kvality a dobrého zpracování. Creative má na svém účtu už hodně hudebních počinů a značku Sound Blaster zná snad každý už z dob stařičkých Pentií. Zvuk, ten Creativu vždy šel velmi dobře a jinak tomu ani není u těchto reproduktorů. Papírový reálný výkon (RMS) této sestavy činí sice „jen“ 54W, ale ta kvalita mluví za vše a žádný Genius ani Trust tomu prostě nedokáží konkurovat. Perfektní středy, výšky pěkně ostré a ten bass… Na rovinu, sousedi vás budou nenávidět. Navíc, dřevěné ozvučnice dávají těmto reproduktorům příjemný a hřejivý zvuk. Tím výčet benefitů této sestavy nekončí. Sestavu lze připojit k PC pomocí microUSB, jacku i RCA. Software, který je k reproduktorům k dispozici je přímo masterpiece. Měli by si z něj vzít příklad všichni výrobci. Spousta možností tweakování, nastavení RGB pásků a herních profilů, prostě paráda. Pokud vám nevadí trošku vyšší cena, tyhle reproduktory vám, a nejen vám, přinesou spoustu radosti.

96.67%
Recenze

Trust Tytan 2.1

Velké, výkonné, levné a nadprůměrné reproduktory, které si na nic nehrají. To je ve zkratce Trust Tytan 2.1.  U těchto reproduktorů se už u ozvučnic satelitů nachází plast (u subwooferu je stále dřevo), nicméně i tak znějí až překvapivě dobře. Subfoower těchto reproduktorů, bude trnem v uchu každého souseda. Celkový RMS výkon sestavy činí 60W a z toho 30W si uzurpuje jen subwoofer. Ten zní až překvapivě dobře. U satelitů už to taková pohádka není. Středy jsou v pohodě, jen ty výšky by si zasloužily malinko víc. Ekvalizér to však dokáže hravě napravit a zvuk pak zní dobře. Tyto reproduktory budou ideální volbou v případě, kdy preferujete pokud možno co největší výkon a zároveň si potrpíte na dobrém vzhledu.

86.67%
Recenze

 

Pro ty, co by chtěli za stejnou cenu ještě větší výkon a na vzhledu si tolik nepotrpí, jsou ideálním kandidátem poslední reproduktory z našeho výběru.

Genius SW-G2.1 3000

Tyhle reproduktory budí hodně kontroverzí. Jejich cílovka je prostě <25let. Ale mají výbornou cenu a šílený reálný výkon 70W! Jsou tedy nejvýkonnější z těchto pečlivě vybraných repro sestav. Řada reproduktorů Genius SW-G2.1 má mnoho reprosestav stupňovaných cenou a výkonem a tyto jsou zatím ty nejvýkonnější v nabídce v ČR. Někoho by mohla znechutit jejich zlatá barva a znak škorpióna na subu, ale těm, co tohle neřeší, nabídne tato sestava úctyhodný výkon. A nezůstane jen u papírového výkonu. Sestava hraje totiž kupodivu dobře. Subwáč nabídne 40W a když mu přitnete, rozbíjí skleněnou výplň dveří a oken. Na satelitech se trošku podepisují chybějící výškové reproduktory, ale opět, lze to kompenzovat ekvalizérem. Sestava je výborná také na filmy a hudbu. Dětem určitě udělá velkou radost a vašim sousedům také. Za cenu 1700Kč není co řešit.

85.67%
Recenze

 

Snad jsme vám pomohli vybrat tu nejlepší 2.1 reprosestavu v cenové relaci 1300 – 3000Kč. Pokud by vás zajímalo více, přečtete si podrobné recenze kliknutím na tlačítko recenze u každého z produktů.

1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás také zajímat