Čtete: Beko RCSA 270 M21W

Beko RCSA 270 M21W

Kombinovaná chladnička se slušným objemem za velice nízkou cenu. To je lednice, od v české republice velice oblíbení značky, BEKO, RCSA 270 M21W.

Přesto, že se jedná o jeden z nejlevnějších modelů, které recenzujeme, bezesporu dokáže tato lednice překvapit. Ve vrchní části se nachází chladnička s čistým objemem 175 l, čtyřmi policemi, jednou zásuvkou a držákem na lahve. Beko RCSA 270 M21W je vybavena tzn. Antibakteriálním štítem v madle a v těsnění lednice. Speciální úprava minimalizuje možnost vzniku bakterií uvnitř samotné lednice. LED osvětlení nijak neovlivňuje chladící výkon, přesto Vám bez problému perfektně osvětlí každou přihrádku.

Ve spodní části lednice je umístěn mrazák se třemi šuplíky o objemu 87 l. Mrazící kapacita v tomto případě je 4kg / 24 hodin se čtyřhvězdičkovou třídou mražení vhodnou na opravdu dlouhodobé uchovávání potravin.

Chladnička Beko RCSA 270 M21W se řadí do úsporné energetické třídy A+, je tichá, s hlučností 40db a roční spotřebou 257 kWh. Vhodná je především díky střednímu objemu chladničky pro menší rodiny, které hledají levnější lednici s dobrým poměrem cena/výkon.

Kde nejlevněji koupit Beko RCSA 270 M21W?

Parametry

Hlavní parametry
Energetická třída A+
Celkový objem 262 litrů
Objem lednice 175 litrů
Objem mrazáku 87 litrů
Počet kompresorů 1
Kapacita mrazení 4 kg / 24h
Hlučnost 40 dB
Funkce, vnitřní vybavení
Nulová zóna
Super chlazení ne
Super mrazení
Varovný akustický signál
Počet zásuvek mrazáku 3
Další speciální funkce
Rozměry, hmotnost
Výška 171 cm
Šířka 54 cm
Hloubka 60 cm
Hmotnost 53 kg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás také zajímat