Čtete: Bosch KGV 39VW31

Bosch KGV 39VW31

Chladnička KGV 39VW31 od renomovaného výrobce Bosch je moderní, velice prostornou lednice, která dostatečně uspokojí potřeby domácnosti o 3-5 členech. Navíc pracuje v energetické třídě A++, tzn. spotřebuje pouze minimum el. energie. Když se budeme bavit o prostoru, lednice Bosch KGV 39VW31 nabízí objem 203 l v chladící části a 94l v části mrazící.

Chladící část obsahuje celkem 5 polic z bezpečnostního skla a z toho si můžete dvě z nich výškově nastavit. Pod policemi je umístěna CrisperBox zásuvka na ovoce a zeleninu, která automaticky reguluje vlhkost. Podstatně se tak prodlužuje doba, po kterou vydrží potraviny umístěné uvnitř zásuvky čerstvé.

Na dveřích lednice se nachází 4 prostorné police pro uchování nápojů, vajíček, másla apod. V lednici je zabudované kvalitní LED osvětlení, které bez problému vydrží po dobu životnosti celé chladničky.

Ve spodní části lednice Bosh KGV 39VW31 je umístěn mrazák. Ten pojme ve třech zásuvkách potraviny o objemu až 94 l s mrazící kapacitou 7 kg za 24 h. Mrazící část se vyznačuje dvěma vychytávkami, a to BigBox přihrádkou, kde jedna z výše zmíněných zásuvek je přizpůsobena pro skladování větších potravin a funkcí super mražení, která v této cenové kategorii není úplně obvyklá. Ta jednoduše dokáže rapidně snížit teplotu v mrazáku. Funkce se hodně využívá při vkládání většího množství potravin do mrazáku.

Velká lednice se základními funkcemi, pěkným designem, minimálními nároky na el. energii a systémem super mražení. Pro většinu běžných uživatelů je naprosto dostačující. Navíc samotná značka Bosh je zárukou kvalitního výrobku. Malé mínus vidíme v absenci předního displaye a alarmu upozorňujícího v případě, že lednici zapomenete zavřít.

Kde nejlevněji koupit Bosch KGV 39VW31?

Parametry

Hlavní parametry
Energetická třída a++
Celkový objem 297 litrů
Objem lednice 203 litrů
Objem mrazáku 94 litrů
Počet kompresorů 1
Kapacita mrazení 7 kg / 24h
Hlučnost 39 dB
Funkce, vnitřní vybavení
Nulová zóna ne
Super chlazení ne
Super mrazení ne
Varovný akustický signál
Počet zásuvek mrazáku 3
Další speciální funkce
Rozměry, hmotnost
Výška 201 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 65 cm
Hmotnost 77 kg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás také zajímat