Čtete: De’Longhi EC 685

De’Longhi EC 685

De’Longhi EC 685.BK je kávovar menších rozměrů, určený pro domácí přípravu kávy a dalších horkých nápojů. Nádržka na vodu se zastavila na objemu 1.2 litrů. Kávovar má příkon 1350w a tlak 15 barů. Má základní předpoklady pro přípravu kvalitního domácího espressa. Kávovar je v celokovovém matném těle a je dostupný ve čtyřech elegantních, barevných variantách (černá, červená, stříbrná a bílá).

De'Longhi EC 685

Dominantou tohoto mazlíka jsou především jeho funkce a celková nastavitelnost. Každý milovník kávy si tak bude schopen svůj oblíbený nápoj připravit přesně podle svých představ. Od zapnutí přístroje je voda nahřáta zhruba do 40 sekund. Díky odnímatelnému podstavci lze pod trysky umístit hrnky a sklenice s maximální výškou až 12 cm. Tudíž se nemusíte omezovat. Na modelu De’Longhi EC 685.BK lze připravovat také dva šálky kávy najednou, nicméně s určitým omezením díky šířce přístroje, která je pouze necelých 15 cm a kluzkým povrchem podstavce. Jednoduše se při přípravě dvou šálkou současně, budete muset spokojit s hrnky menších rozměrů, popřípadě připravovat každý nápoj zvlášť.

De'Longhi EC 685

To je za nás jediný nedostatek tohoto kávovaru. Přístroj jinak exceluje díky mnoha funkcím. Od podložky pro nahřívání šálků, která je umístěna v horní části kávovaru, přes funkci automatického čistění a automatického odvápňování, až po systém nastavení našlehání mléka, kde si můžete vybrat, zda chcete mléko pouze ohřát, nebo také napěnit.

De'Longhi EC 685

Na přístroji si dále můžete nastavit množství, teplotu a tvrdost vody. V kávovaru lze používat buďto klasickou mletou kávu, nebo také kávu porcovanou (tzn. E.S.E pody). Ta Vám zaručí vždy správné dávkování, příprava je jednodušší a hlavně čistější, jelikož všechna zrnka jsou zachována v samotné kapsli a nedochází tak k rozsypávání kávy, při jejím pěchování. To už je ovšem na zručnosti každého z nás. Kávovar De’Longhi EC 685.BK splňuje všechny atributy pro přípravu kvalitní kávy. Velikost přístroje je v tomto případě dvousečnou zbraní. Bez problému se vleze i do menších kuchyní, na druhou stranu jsou zde poměrně velká omezení na velikost šálků v případě, že chcete připravovat dva nápoje současně.

Kde nejlevněji koupit De’Longhi EC 685?

Parametry

Hlavní parametry
Příkon 1450 W
Typ kávovaru Pákový
Tlak 15 Bar
Objem vody 1.2 litrů
Přívod vody ne
Tryska na páru ano
Zásobník na mléko ne
Mlýnek na kávu ne
Zásobík na zrnkovou kávu ne
Nahřívač šálků ano
Automatické čištění ano
Automatické odvápňování ano
Displej ne

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás také zajímat