Genius SW-G2.1 3000

Herní reproduktory Genius SW-G2.1 3000 s vysokým reálným výkonem 70W se nijak netají svým zaměřením a cílovou skupinou. Jsou to především reproduktory pro mladší hráče her, tzv. gamery, pro které je tato sestava přímo určená. Za velice nízkou cenu 1500Kč nabídnou ohromující výkon a užitnou hodnotu. Jejich vizáž se však nemusí zamlouvat každému. Zlaté provedení membrán satelitů a zlatý škorpion na basáku není zkrátka pro každého.

Genius SW-G2.1 3000

Genius SW-G2.1 3000 je nejvyšší 2.1 sestava z této barevné série (SW-G2.1 500 stříbrná, SW-G2.1 1250 červená, SW-G2.1 2000 modrá a SW-G2.1 3000 zlatá) a také nejdražší. Zvláštností této sestavy je oddělený zesilovač s ovládáním.

Satelity jsou menší velikosti a nabídnou jen jeden širokopásmový reproduktor se zlatou membránou. Jejich výkon činí 2 x 15W a mají čistě plastové ozvučnice.

Subwoofer je milým překvapením celé této sestavy. Je obrovský, pro někoho možná až moc hluboký (34cm). Nabízí však opravdu hutný bass a dělá této sestavě čest. Snad každý s těmito reproduktory zmiňuje právě jeho nekompromisní výkon. Subwoofer má dřevěný korpus (MDF) a nabídne solidní výkon 40W RMS.

Ovládání

Jak už bylo zmíněno, Genius SW-G2.1 3000 má oddělený zesilovač s ovládáním ve vlastním těle, nikoliv v subwooferu, jak je tomu u sestav 2.1 zvykem. Do zesilovače lze kromě samotných reproduktorů připojit vstup a to buď RCA konektorem (L+R) nebo pomocí 3.5mm jack konektoru. Přední panel řídící jednotky nabídne dva regulátory pro bass a celkovou hlasitost a dále také výstup pro sluchátka vstup pro mikrofon, který lze zadní stranou zesilovače vyvést do počítače. Zkrátka vše, co gamer potřebuje pro noční hraní, aby nerušil ostatní obyvatele domu či bytu.

Genius SW-G2.1 3000

Zvuk

Po zvukové stránce jsou na tom reproduktory rozhodně lépe, než po stránce vzhledové. Basák si zaslouží palec nahoru, hraje opravdu dobře. Satelity na tom už nejsou tak dobře. Středy jsou sice v pořádku, takže si hráči přijdou na své, ale chybějící výškový reproduktor je však zkrátka trochu znát, ale dá se tomu dost pomoci ekvalizérem, který situaci o dost vylepší. Za cenu 1500Kč však není moc o čem přemýšlet.

Nabídky eshopů

Vývoj ceny

Parametry

Hlavní parametry

Typ soustavy

Aktivní

Počet kanálů

2.1 + zesilovač

Reálný výkon RMS

70 W

Kmitočtový rozsah

35 Hz – 20 000 Hz

Možnosti připojení

Jack 3.5mm

Materiál

plast

Přední reproduktory

Výkon satelitů

15 W

Subwoofer

Výkon subwooferu

40 W

Hmotnost

Celková hmotnost

4.66 kg
Sušenka

Používáme cookies

Jako každý web, ani tento se neobejde bez cookies.
Pro více informací nebo změnu rozsahu klikněte zde.