Čtete: Gorenje N 6X2 NMX

Gorenje N 6X2 NMX

Kombinovaná chladnička s předním displayem a mrazákem je dobrou volbou pro vícečlennou rodinu. Čistý objem chladničky, tedy po vložení všech polic, je 222 l (hrubý objem 307 l). Zajistí tak dostatečný prostor pro uchovávání potravin pro 3-4 členy domácnosti. Mrazák umístěný ve spodní části chladničky s objemem 85 l obsahuje 3 zásuvky.  Mrazící kapacita činí 5kg za 24 hodin. Hodnocení mražení je v tomto případě na 4 **** tzn. Je vhodná pro skutečně dlouhodobé skladování v rámci měsíců.

Velikým plusem samotného mrazáku je XXL SpaceBOX zásuvka. Jednoduše jedna ze 3 zásuvek v mrazáku je přizpůsobena pro zamražování velkých kusů potravin.

Chladnička samotná má několik „vychytávek“, které v této cenové kategorii skutečně potěší. Jedním ze základu je systém Multiflow. Ten se stará o proudění vzduchu, který se tak dostává do všech části lednice. To zajišťuje několik senzorů a ventilátorů. Oproti starším lednicím je délka výdrže potravin skutečně znatelná. Cenou ze tento systém je trochu větší hlučnost, nicméně stále je na solidní úrovni 42 dB.

Další z předností je adaptivní systém Adaptech. V každé domácnosti jsou během dne chvíle, kdy se lednice otevírá více než jindy. Lednice Gorenje N 6X2 NMX  si tyto zvyklosti za posledních 7 dnů uchovává v paměti a poté na základě toho upravuje vnitřní teplotu. Jediným cílem v tomto případě je co nejdelší doba uchování potravin v perfektním stavu.

V neposlední řadě je třeba určitě zmínit systém Humidity Control, díky kterému je možné seřizovat vlhkost ve spodní zásuvce lednice určené pro skladování ovoce a zeleniny. Například ukrojenou salátovou okurku lze v této přihrádce skladovat i více než celý týden a je stále čerstvá.

Chladnička Gorenje N 6X2 NMX  disponuje NO Frost funkcí, nebude tedy potřeba nikdy odmrazovat. Systém SimpleSlide umožní  bezproblémově posouvat police ve dveřích lednice podle potřeby. Např. pokud potřebujete do dveří umístit vysokou lahev s vodou, polici snadno posunete nahoru.

Lednice spadá do kategorie A++ je tedy na hranici od energeticky nejúspornějších kusů na trhu. Obsahuje  kovový držák na lahve, podstavec na vajíčka (1×7) a nádobu na sýr a máslo.

Kde nejlevněji koupit Gorenje N 6X2 NMX?

Parametry

Hlavní parametry
Energetická třída A++
Celkový objem 307 litrů
Objem lednice 222 litrů
Objem mrazáku 85 litrů
Počet kompresorů 1
Kapacita mrazení 5 kg / 24h
Hlučnost 42 dB
Funkce, vnitřní vybavení
Nulová zóna ne
Super chlazení ne
Super mrazení ano
Varovný akustický signál ano
Počet zásuvek mrazáku 3
Další speciální funkce

IonAir - větší trvanlivost potravin
AdaptTech - zkoumá návyky uživatele a upravuje dle toho teplotu
CrispZone s HumidityControl
Fast Freeze

Rozměry, hmotnost
Výška 185 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 64 cm
Hmotnost 70.5 kg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás také zajímat