Čtete: Gorenje RK 61920 X

Gorenje RK 61920 X

Nadprůměrně prostorná, výkonná s dokonale jednoduchým designem. Chladnička Gorenje RK 61920 X je lednice, která si na nic nehraje. Dělá přesně to, co od lednice očekáváte a dělá to velice dobře.

Gorenje RK 61920 X je kombinovanou lednicí s chladící částí umístěnou ve vrchní části. Ta má objem královských 225 l rozložených mezi 4 skleněné police a jednou prostornou zásuvkou Crisp Zone na ovoce, zeleninu, popřípadě maso. Ve dveřích se nachází 3 police, přičemž dvě jsou vybaveny systémem Simple Slide, tudíž se dají bez problému výškově nastavit podle aktuálních potřeb. Vnitřní prostor lednice je prosvícen LED osvětlením ze stropu, které perfektně pokryje každý kout chladničky bez jakéhokoliv dopadu na výkon lednice.

Mrazící část lednice je umístěna ve spodní části lednice. S objemem 94 l rozložených mezi tři zásuvky, se řadí mezi ty prostornější mrazáky. Navíc je vybaven funkcí Frostless která snižuje tvorbu námrazy o 50% oproti konkurenčním lednicím a tím pádem také potřebu manuálního odmražování.

V neposlední řadě musíme vypíchnout technologické zpracování lednice. Díky novému systému montáže jste schopni otevřít dveře do pravého úhlu bez jakéhokoliv omezení v rámci manipulace se zásuvkami. Tím pádem můžete šířku lednice 60 cm brát jako bernou minci a nestane se, že by Vám při otevírání lednice jakkoliv překáželi okolní části kuchyňské linky.

Od chladničky Gorenje RK 61920 X neočekávejte miliony funkcí, chytré režimy ani podobné vychytávky. Na druhou stranu obrovský objem, opravdu povedený design a perfektní výkon dokáže uspokojit požadavky početnějších rodin o více než 3 členech, kde se hledí především na možnost uložení obrovského množství potravin, než na cokoliv jiného. Navíc se svou energetickou třídou A++ také ušetří peníze. Podle našich výpočtů se měsíční náklad na chod lednice pohybuje okolo pouhých 70,- Kč.

Kde nejlevněji koupit Gorenje RK 61920 X?

Parametry

Hlavní parametry
Energetická třída a++
Celkový objem 319 litrů
Objem lednice 225 litrů
Objem mrazáku 94 litrů
Počet kompresorů 1
Kapacita mrazení 4,5 kg / 24h
Hlučnost 40 dB
Funkce, vnitřní vybavení
Nulová zóna ne
Super chlazení ne
Super mrazení ne
Varovný akustický signál
Počet zásuvek mrazáku 3
Další speciální funkce
Rozměry, hmotnost
Výška 185 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 64 cm
Hmotnost 75 kg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás také zajímat