Čtete: LG GBB39SWDZ

LG GBB39SWDZ

Chladnička LG GBB39SWDZ útočí na pozici nejlépe vybavené lednice v kategorii okolo 10 tis. korun. Jak se jí to daří? První co je potřeba zmínit je rozhodně velikost lednice. Ta se svým čistým objemem 223 l pro chladící část a 95 l pro mrazící části spadá do kategorie lednic určených do početnější domácnosti. Bez problémů dokáže pojmout potraviny pro 3-4 členou rodinu. Společnost LG se u modelu GBB39SWDZ pyšní tichým a úsporným provozem díky invertovanému lineárnímu kompresoru. Ten zajišťuje jeho špičkovou odolnost a úspornější chod, kdy je pro provoz spotřebováno až o 32%  el. energie méně, než u konkurenčních produktů.

Další z předností lednice LG GBB39SWDZ je systém chlazení LG NatureFRESH Cooling. Ten zajišťuje proudění chladného vzduchu přes několik otvorů do celého prostoru lednice zcela rovnoměrně. Systém tak napomáhá udržení konstantní teploty pro všechny potraviny v lednici a citelnému prodloužení jejich životnosti, respektive čerstvosti.

Lednice dále disponuje antibakteriální ochranou která zamezuje vzniku plísní, popřípadě množení jiných mikroorganismu. Jako jedná z mála chladniček v této cenové kategorii obsahuje také varovný signál, který lednice spustí v případě, že by se teplota uvnitř neočekávaně zvýšila nebo v případě opomenutí zavření dveří. Dále u chladničky LG GBB39SWDZ naleznete výbornou funkci super chlazení. V případě vkládání nákupu do lednice nastavíte snížení teploty v lednici. Díky tomu se udrží Vaše potraviny déle čerstvé.

Mrazící část, umístěna ve spodní části ledničky, nabízí velký objem 95 l a skládá se ze tří samostatných zásuvek, přičemž prostřední z nich je přizpůsobena pro vkládání velkých kusů potravin. Mrazící kapacita je 8 kg za 24 hodin. Mraznička je vybavena funkcí no frost, díky které nebudete muset již nikdy mrazák odmražovat a dále funkcí super mražení, která funguje na stejném principu jako funkce super chlazení, o kterém jsme psali o pár řádků výše.

Služba LG Smart Diagnosis™  posouvá komfort v případě jakýchkoliv technických problémů na úplně novou hranici.  Vše se řeší přes mobilní telefon bez potřeby návštěvy opraváře. Jednoduše zavoláte na linku technické podpory LG, přiložíte telefon k lednici. Spotřebič následně komunikuje s počítačem, který provede diagnostiku během několika sekund a nabídne okamžité řešení.

Pojďme si to shrnout. Lednice LG GBB39SWDZ je nabušená nejnovějšími vychytávkami, které se obvykle v této cenové kategorii nenachází. Super chlazení a mražení, perfektní systém varovného signálu, systémem cirkulace vzduchu a službou LG Smart Diagnosis. To vše při velice nízké spotřebě, v tichém chodu a za slušnou cenu. Na druhé straně je otázkou, zda při běžném používání všechny funkce této lednice využijete. Za nás koupí tohoto modelu chybu rozhodně neuděláte. Poměr cena/výkon je v tomto případě na špičkové úrovni.

Kde nejlevněji koupit LG GBB39SWDZ?

Parametry

Hlavní parametry
Energetická třída a++
Celkový objem 318 litrů
Objem lednice 223 litrů
Objem mrazáku 95 litrů
Počet kompresorů 1
Kapacita mrazení 8 kg / 24h
Hlučnost 39 dB
Funkce, vnitřní vybavení
Nulová zóna ne
Super chlazení ne
Super mrazení ano
Varovný akustický signál ano
Počet zásuvek mrazáku 3
Další speciální funkce
Rozměry, hmotnost
Výška 190.7 cm
Šířka 59.5 cm
Hloubka 64.3 cm
Hmotnost 79 kg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás také zajímat