Čtete: Samsung RB37J5018SA

Samsung RB37J5018SA

Kombinovaná chladnička s obrovským objemem, dvojitým systémem chlazení a minimální náročností na odběr elektrické energie. To je lednička Samsung RB37J5018SA která bezesporu uspokojí potřeby početné rodiny.

Ve vrchní části se nachází samotná chladnička. Ta překvapí svou variabilitou. Chladnička s čistým objemem 267l obsahuje čtyři přihrádky, které můžete libovolně nastavovat a měnit pro maximální využití prostoru a držák na lahve. Ve spodní části je umístěn speciální box FRESH zone určený především pro skladování masa a zeleniny. Dveřní přihrádky jsou prostorné a také maximálně variabilní. Můžete si je upravit dle Vašich potřeb. Vnitřní prostor chladničky je vybaven LED diodami, které nesnižují chladící výkon a přesto perfektní osvětlí všechny přihrádky.

Mezi hlavní vychytávky chladničky Samsung RB37J5018SA musíme bezesporu zařadit Digitální inventor. Ten ovlivňuje rychlost kompresoru přes sedm úrovní. Tím pádem chladnička vždy automaticky využívá pouze takový chladící výkon, jaký je pro vložené potraviny potřeba. Tím se maximalizuje efektivita chlazení, snižuje hlučnost, energetická náročnost a opotřebení lednice.

Další devizou chladničky Samsung RB37J5018SA je technologie Twin Cooling plus. Ta chladí obě oddělení lednice, tedy jak chladničku tak mrazák separátně. Díky tomu nedochází k mísení vůní u aromatických potravin a podstatně se prodlužuje životnost, respektive čerstvost potravin.

Mrazák se nachází ve spodní části chladničky. S čistým objemem 98 l ve třech přihrádkách se řadí mezi ty prostornější. Mrazící kapacita Vám v tomto případě zamrazí až 13 Kg potravin za 24 hodin, což je velice slušná hodnota. Mrazák disponuje funkcí super mrazení, tedy snížení teploty při vkládání většího množství potravin. Samozřejmostí je funkce True No frost. Díky ní již nebudete muset chladničku a mrazák nikdy komplikovaně odmrazovat.

Sečteno a podtrženo. Obrovská kapacita jak chladící tak mrazící části, kvalita použitých materiálů, chytrý režim Digitálního inventoru, energetická náročnost A+++ a hlučnost pouhých 37 dB dělá z lednice Samsung RB37J5018SA horkého favorita do početnějších rodin. Díky svým vlastnostem je vhodná také do kuchyní spojených s obývacím pokojem popřípadě může být umístěna blízko spací části bytu nebo domu.

 

Kde nejlevněji koupit Samsung RB37J5018SA?

Parametry

Hlavní parametry
Energetická třída a+++
Celkový objem 365 litrů
Objem lednice 267 litrů
Objem mrazáku 98 litrů
Počet kompresorů 1
Kapacita mrazení 13 kg / 24h
Hlučnost 37 dB
Funkce, vnitřní vybavení
Nulová zóna
Super chlazení
Super mrazení ano
Varovný akustický signál
Počet zásuvek mrazáku 3
Další speciální funkce

nezávislé chlazení
digitální inventor

Rozměry, hmotnost
Výška 201 cm
Šířka 59.5 cm
Hloubka 67.5 cm
Hmotnost 79 kg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás také zajímat