Čtete: Trust Tytan 2.1

Trust Tytan 2.1

Reproduktory Trust Tytan 2.1 nabídnou vysoký papírový výkon 60W RMS, nadprůměrný zvuk, příjemný vzhled a to vše za cenu lehce nad 1500Kč, což není vůbec špatné.

Společnost Trust je společnost zaměřující se především na lowcostový segment a jinak tomu není ani u těchto reproduktorů. Satelity jsou plastové, použity jsou lesklá čela reproduktorů a matná zadní část. Satelity jsou osazeny dvěma reproduktory – širokopásmovým a výškovým reproduktorem. Dohromady je výkon jednoto satelitu 15W. Celkově jsou satelity až moc lehké. Škoda, že Trust nezvolil dřevěné provedení. To zvolil až pro subwoofer, který je opravdu rozměrný. Basový reproduktor zabírá alespoň vizuálně většinu čela subwooferu. Na velikosti mu přidává široký rámeček okolo, který ale působí dobře. Výkon subwooferu činí 30W RMS.

 

Trust Tytan 2.1

Externí ovládání

Nedílnou součástí moderních 2.1 reproduktorů je nepochybně externí ovládání hlasitosti. To kromě otočného regulátoru nabídne také výstup pro sluchátka – 3.5mm jack a stejný vstup pro hudební přehrávač. Snadno tak připojíte například telefon bez nutnosti vytahování vstupního jacku z PC. Na náš vkus je ovládání příliš zaoblené, ale to je věc názoru.

Zvuk

Po zvukové stránce nejsou reproduktory Trust Tytan 2.1 vůbec špatné. Mají vysoký výkon a celkově dobrý zvuk a spoustě lidem budou plně vyhovovat. Reproduktory mají jen lehce horší výšky, ale není to nic hrozného, zvlášť v téhle cenové relaci. Basy jsou plné, středy jsou taky v pořádku. Bass lze regulovat z boku subwooferu, stejně tak jeho celková hlasitost. Reproduktory jsou vhodné zejména pro hráče, díky svým dobrým středům.

Celkově lze nákup Tytanů doporučit lidem, co si potrpí na hlasitý či basový poslech. Výkonu má sestava na rozdávání. Pokud pro vás papírový výkon není hlavním parametrem a potrpíte si na kvalitnější zvuk, doporučujeme vám se poohlédnout po sestavě Logitech Z333, která lépe vypadá, zní o trochu lépe a stojí dokonce o pár stovek méně.

Upozornění: Reproduktory existují také ve verzi s Bluetooth. Základní model s cenou cca 1500Kč Bluetooth neobsahuje.

Kde nejlevněji koupit Trust Tytan 2.1?

Parametry

Hlavní parametry
Počet reproduktorů / sestava 2.1
Reálný hudební výkon (RMS) 60 W
Kmitočtový rozsah
Výkon předních satelitů 2 x 15 W
Výkon subwooferu 30 W
Bezdrátová konektivita ne
Dřevěná ozvučnice ano

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás také zajímat