Čtete: Zanussi ZRB 36104XA

Zanussi ZRB 36104XA

Lednice Zanussi ZRB 36104XA je konstruovaná pro maximalizaci úspory za elektrickou energii při zachování luxusního vnitřního objemu a nabízí pokročilé funkce.

Kombinovaná chladnička Zanussi ZRB 36104XA je určena především do domácností o 2 – 4 členech. Chladící část je umístěna ve vrchní části lednice. Čistý objem 226 l je rozložený mezi tři skleněné police v plné šířce lednice, dva extra hluboké šuplíky vyrobené z vysoce průhledného plastu a SuperFresh zónou, která díky o cca 15% nižší teplotě udrží především maso a ryby déle čerstvé. Součástí chladící části je také držák na lahve. Ve dveřní části se nachází další tři police, přičemž jedena z nich je uzpůsobena pro skladování objemnějších lahví.

Mrazák je umístěn ve spodní části chladničky Zanussi ZRB 36104XA. Obsahuje tři šuplíky, kde prostřední šuplík je určen pro nadměrně velké potraviny. Mrazák nabídne celkový objem neskutečných 111 l. Mrazící prostor dosahuje teploty pod -18 °C. Je tedy vhodný pro dlouhodobé skladování velkého množství potravin.

Když jsme psali o úspoře za el. energii, měli jsme na mysli luxusní energetickou třídu A++, která je o 25% úspornější než třída A+. Úspoře na elektřině napomáhá také využití maximálně šetrných LED diod pro osvětlení celého vnitřního prostoru chladící části.

Za nás se v případě Zanussi ZRB 36104XA jedná o solidní chladničku, s dobrým poměrem cena/výkon, úspornou třídou A++, LED osvětlením, prostorem SuperFRESH na udržování ryb a masa a opravdu prostorným mrazákem.

Kde nejlevněji koupit Zanussi ZRB 36104XA?

Parametry

Hlavní parametry
Energetická třída a++
Celkový objem 337 litrů
Objem lednice 226 litrů
Objem mrazáku 111 litrů
Počet kompresorů 1
Kapacita mrazení 4 kg / 24h
Hlučnost 40 dB
Funkce, vnitřní vybavení
Nulová zóna ne
Super chlazení ne
Super mrazení ne
Varovný akustický signál ne
Počet zásuvek mrazáku 3
Další speciální funkce
Rozměry, hmotnost
Výška 184.5 cm
Šířka 59.5 cm
Hloubka 63 cm
Hmotnost 67.1 kg

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by Vás také zajímat